Засідання позачергової педагогічної ради "Про вибір замовлення підручників для 8 класу"

Дата: 10.03.2021 21:57

Хустська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Хустської  міської ради  Закарпатської області

Протокол №3 (дистанційно)

засідання позачергової педагогічної ради від 10 березня 2021 року

Всього педпрацівників –21

Присутні – 17

Відсутні - 4

Головуючий на засіданні педагогічної ради – Соколович М.П., директор школи.

Секретар- Угляй Н.Ф., вчитель української  мови.

1. Про вибір замовлення підручників для 4 та 8 класів.

Заступник директора з НВР Кертвелеші-Тегза М.О.

І.СЛУХАЛИ:

Кертвелеші- Тегзу М.О., заступника  директора школи з НВР, яка узгодила з присутніми вибір проектів підручників на основі   інструктивно- методичних рекомендацій щодо вибору та замовлення підручників для 4,8 класів на 2021-2022  н.р.

Виступили:

1. Міллер А.Р., вчитель початкових класів, яка проінформувала присутніх про вибір вчителів початкових класів щодо підручника з «Математики для 4 класу на 2021-2022 н.р.:

• « Математика» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням угорською мовою (у 2-х частинах) , автор :

Лишенко Г.П.

1. Ілик Н.Ю., вчитель історії, яка проінформувала присутніх про свій вибір підручника на 2021-2022н.р.:

• «Всесвітня історія» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти, автори: Гісем О.В., Мартинюк О.О.

• «Історія України» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти, автори: Гісем О.В., Мартинюк О.О.

1. Колдорош Н.П., вчитель інформатики, яка проінформувала присутніх про свій вибір підручника на 2021-2022н.р.:

• «Інформатика» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти, автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.

1. Угляй Н.Ф., вчитель українсько мови та літератури, яка проінформувала присутніх про свій вибір підручника на 2021-2022н.р.:

• «Українська мова» підручник для 8 класу  з навчанням угорською мовою закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), автори: Шумицька Г.В., Гнаткович Т.Д., Ківеждій О.В., Лукач А.Ю., Борисова Є.Е.

• «Українська література» підручник  для 8 класу закладів загальної середньої освіти, автор: Авраменко О.М.

1. Форос А.Й., вчитель математики, яка проінформувала присутніх про свій вибір підручника на 2021-2022н.р.:

• «Алгебра» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти, автори: Мерзляк А.Г.,Полонський В.Б., Якір М.С.

• «Геометрія» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти, автори: Мерзляк А.Г.,Полонський В.Б., Якір М.С.

1. Смерека Н.О., вчитель англійської мови яка проінформувала присутніх про свій вибір підручника на 2021-2022н.р.:

• «Англійська мова (8-й рік навчання)» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти, автор: Карпюк О.Д.

1. Сабов А.Е., вчитель біології, хімії, основи здоров’я яка проінформувала присутніх про свій вибір підручника на 2021-2022н.р.:

• «Біологія» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти, автор: Задорожний К.М..

• «Основи здоров’я» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти, автор: Тагліна О.В.

• «Хімія» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти, автори: Попель П.П., Крикля Л.С..

1. Лукачек О.В., вчитель географії яка проінформувала присутніх про свій вибір підручника на 2021-2022н.р.:

• «Геогафія» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти, автори: Бойко В.М., Дітчук І.Л., Заставецька Л.Б..

1. Сабов Г.Л., яка проінформувала присутніх про свій вибір підручника на 2021-2022н.р.:

• «Інтегрований курс «Література» (угорська та зарубіжна)» підручник для 8 класу з навчанням угорською мовою закладів загальної середньої освіти, автор: Дебрецені О.О.

• «Угорська мова» підручник для 8 класу з навчанням угорською мовою закладів загальної середньої освіти, автори: Браун Є.Л., Зикань Х.І., Ковач-Буркуш Є.С.

1. Тернинко М.В.., вчитель мистецтва, яка проінформувала присутніх про свій вибір підручника на 2021-2022н.р.:

• «Мистецтво» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти, автор: Масол Л.М.

1. Соколович М.П., вчитель фізики, яка проінформувала присутніх про свій вибір підручника на 2021-2022н.р.:

• «Фізика» підручник підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти, автори: Бар’яхтар В.Г., Довгий С.О., Божинова Ф.Я., Кірюхіна О.О.(за ред. Бар’яхтара В.Г., Довгого С.О.

І.УХВАЛИЛИ:

1. Запропонований список  вибору  проектів підручників для 4,8 класів  на 2021-2022 навчальний рік оприлюднити на сайті школи.

до 17.03.2021 року

2.Запропонований список  вибору  проектів підручників для  класів  на 2021-2022 навчальний рік  подати для замовлення в управління освіти, релігій та справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради .

до 17.03.2021 року

Голова                                                                       Соколович М.П.

Секретар                                                                     Угляй Н.Ф.