Наш педагогічний колектив

Борис Мар’яна Йосипівна - класний керівник 3 класу,  закінчила ДДПУ за фахом "вчитель початкових класів" 2005 року, кваліфікаційна категорія "спеціаліст І категорії", стаж 19 років.

Міллер Анна Ріхардівна - класний керівник 2 класу, закінчила коледж ЗУІ ім. Ференца Ракоці ІІ за фахом "вихователь дітей дошкільного віку"  2019 року та навчається в ЗУІ ім. Ференца Ракоці ІІ  за фахом "вчитель початкових класів, вчитель угорської мови та літератури".

Драч Діана Йожифівна - вихователь ГПД, закінчила  ДДПУ ім. І. Франка за фахом "учитель економічних дисциплін та основ інформатики" 1998 року, кваліфікаційна категорія "спеціаліст ІІ категорії", стаж 17 років.

Кривська Катерина Йосипівна - класний керівник 4 класу, вчитель угорської літератури та вихователь ГПД, закінчила ДДПУ ім. І.Франка за фахом "учитель початкових класів" 2009 року, кваліфікаційна категорія "спеціаліст ІІ категорії", стаж 10 років.

Ілик Наталія Юріївна - вчитель  історії, закінчила Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка Степана Дем’янчука за фахом "вчитель історії" 2017 року, стаж 1 рік.

Смерека Наталія Олексіївна- класний керівник 1 класу, закінчила УжДУ за фахом "вчитель англійської мови" 1987 року, кваліфікаційна категорія "вища", педагогічне звання "Старший вчитель", стаж 32 роки.

Колдорош Неля Павлівна - вчитель інформатики, закінчила Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка Степана Дем’янчука

Сабов Габріелла Людвиківна - класний керівник 6 класу,  вчитель угорської мови та літератури, закінчила Ніркдтгазський педагогічний інститут за фахом " вчитель угорської мови та літератури" 2007 року, кваліфікаційна категорія "спеціаліст І категорії", стаж 11 років.

Угляй Наталія Федорівна - класний керівник 7 класу, вчитель української мови та літератури, закінчила ДДПУ за фахом "вчитель української мови та літератури" 2007 року, кваліфікаційна категорія "спеціаліст І категорії", стаж 9 років

Лукачек Олеся Володимирівна -  вчитель географії та історії угорського народу, закінчила ПНУ ім. В. Стефаника за фахом  "вчитель географії та історії угорського народу" 2010 року,  кваліфікаційна категорія "спеціаліст ІІ категорії", стаж 10 років.

Форос Антонія Йосипівна - вчитель математики, закінчила УжДУ за фахом "вчитель математики" 1983 року,  кваліфікаційна категорія "вища", педагогічне звання "Старший вчитель", стаж 35 років.

Матей Юрій Юрійович - класний керівник 8 класу, вчитель фізичного виховання, закінчив УжНУ за фахом "вчитель фізичного виховання" 2012 року, кваліфікаційна категорія "спеціаліст ІІ категорія", стаж 8 років.

Сабов Ержибет Адальбертівна - класний керівник 9 класу, вчитель хімії, біології та основ здоров’я, закінчила УжДУ за фахом "вчитель біології та хімії" 1998 року, кваліфікаційна категорія "вища", стаж 27 років.

Рак Лариса Володимирівна - класний керівник 5 класу,  вчитель української мови та літератури, бібліотекар, закінчила ВМ УРЛ "Україна" за фахом "вчитель української мови та літератури" 2007 року, стаж 7 років.

Тотх Тетяна Сергіївна - вихователь ГПД, закінчила РДГУ за фахом "вихователь" 2012 року, кваліфікаційна категорія "спеціаліст ІІ категорії", стаж 7 років.

Тафій Василь Васильович - практичний психолог, асистент вчителя, закінчив ІП ВНЗ ВУ "Україна" за фахом "соціальний робітник" 2019 року.

Сумісники:

Майор Юдіта Володимирівна - вчитель музичного мистецтва, закінчила ЗакНУ ім. В. Стефаника за фахом "артист оркестру, викладач скрипки" 2018 року, стаж 19 років.

Обручар Анжеліка Дмитрівна - вчитель української мови та літератури, закінчила УжДУ за фахом "викладач української мови та літератури, філолог" 1993 року, кваліфікаційна категорія "вища", педагогічне звання "Старший вчитель", стаж 27 років.

Матей Світлана Вікторівна - вчитель образотворчого мистецтва, закінчила РДГУ за фахом "викладач, художник-майстер декоративно-прикладного мистецтва" 2016 року, кваліфікаційна категорія "спеціаліст", стаж 5 років.

Енеді Золтан Золтанович - вчитель трудового навчання, закінчив ДДПУ за фахом "вчитель трудового навчання" 1988 року, кваліфікаційна категорія "вища", педагогічне звання "Старший вчитель", стаж 23 роки.

Порівняльна характеристика якісного складу педагогічних працівників за віком

Укомплектованість педагогічними кадрами

Кадрова політика школи спрямована на:

• реалізацію основних напрямків модернізації системи освіти;

• розвитку та вдосконаленню творчого потенціалу педагогічних працівників;

• вдосконалення нормативно-правової бази професійної діяльності освітян;

• оволодіння педагогічними працівниками сучасними інформаційними технологіями;

• періодичне оновлення і взаємоузгодження змісту підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів;

• поліпшення системи стимулювання професійного зростання педагогічних  працівників, можливість вивчення іноземних мов.