Взаємодія з правоохоронними органами

Дата: 17.12.2021 19:11

14 грудня 2021 р. у Хустській ЗОШ І-ІІ ст було організовано зустріч з представниками ювенальної превенції  Хустського РУП – начальником ювенальної превенції, майор поліції Вороном І.Ю та старшим інспектором ювенальної превенції, капітаном поліції  Прокопівом Р.Б.

Представники поліції провели з учнями 5-9 класів профілактичну бесіду на тему : «Попередження правопорушень у підлітковому середовищі». Основна мета заходу – правове виховання. Ворон І.Ю пояснив учням у якому саме напрямку працюють представники ювенальної превенції і зазначив, що кожен неповнолітній учень несе відповідальність за скоєні правопорушення. Прокопів Р.Б. детальніше роз`яснив про види правопорушень та відповів на питання учнів. Під час бесіди учні дізналися багато корисної інформації та отримали відповіді на питання, які їх цікавили. До зустрічі долучилися директор, заступник директора з НВР, психолог та класні керівники.