Дня Соборності України

Дата: 24.01.2022 18:18

З нагоди Дня Соборності України та виховання у  школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу у  школі були проведені тематичні заходи.

В школі були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Як я знаю Україну?», «Ми – українці», «День Соборності України». Проведкно виховний захід під час якого діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.

Проведені заходи, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.