Математичний гурток "Цікава математика"

Дата: 26.11.2020 16:50

Математичний гурток "Цікава математика"

Мета  гуртка: Формування інтересу до математики і занять математикою, поглиблення і розширення знань учнів із шкільного курсу математики

Основні завдання математичного гуртка:

1. Формування і розвиток розумових операцій: аналізу і синтезу, порівнянь, аналогій, класифікацій, узагальнень.

2. Розвиток та тренінг мислення взагалі й творчого зокрема.

3. Підтримання інтересу до предмета (унікальність красивих та цікавих задач слугує мотивом до навчальної діяльності).

4. Розвиток таких якостей творчої особистості, як пізнавальна активність, посидючість, завзятість у досягненні мети, самостійна творчість.

5. Підготовка учнів до творчої діяльності, математичних досліджень Тут потрібно сприяти творчому засвоєнню знань, способів дій, розвивати уміння переносити знання і способи дій у незнайому ситуацію і бачити нові функції об’єкта.

Заняття: четвер з 14:25 по 15:10.

Керівник гуртка: Колдорош Н. П.