Засідання позачергової педагогічної ради "Про вибір замовлення підручників для 4 класу"

Дата: 08.02.2021 14:51

Хустська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Хустської  міської ради  Закарпатської області

Протокол №2

засідання позачергової педагогічної ради від 29 січня 2020 року

Всього педпрацівників –21

Присутні – 17

Відсутні - 4

Головуючий на засіданні педагогічної ради – Соколович М.П., директор школи.

Секретар - Угляй Н.Ф., вчитель української  мови.

1. Про вибір замовлення підручників для 4 класу .

Заступник директора з НВР Кертвелеші-Тегза М.О.

І.СЛУХАЛИ:

Кертвелеші-Тегзу М.О., заступника  директора школи з НВР, яка узгодила з присутніми вибір проектів підручників на основі   інструктивно-методичних рекомендацій щодо вибору та замовлення підручників для 4 класу на 2021-2022 н.р.

Виступили :

Смерека Н.О., вчитель англійської мови , яка проінформувала присутніх про свій вибір щодо підручників з англійської мови:

• «Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти  (з аудісупроводом) автор: Карпюк О.Д.

Міллер А.Р., вчитель початкових класів, яка проінформувала присутніх про узгоджене рішення вчителів початкових класів про вибір щодо підручників для 4 класу на 2021-2022 н.р.:

•  «Математика»  підручник для 4 класу  закладів  загальної середньої освіти  (у 2-х частинах)  автор: Лишенко Г.П.

• «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 4 класу  закладів  загальної середньої освіти   автори: Масол Л.М., Гайдамака О.В., Колотило О.М.

•  «Угорська мова та читання» підручник для 4 класу з навчанням угорською мовою закладів загальної середньої освіти  (у 2-х частинах) автори: Лотор-Пердук О.К., Пердук Я.Б.

•  «Українська мова та читання» підручник для 4 класу з навчанням угорською мовою закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах, з аудіосупроводом) автори: Криган С.Г., Сергійчук Ю.П.

•  «Я досліджую світ» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти  (у 2-х частинах) автори: Бібік Н.М., Бондарчук Г. П.

Колдорош Н.П.-вчитель інформатики, яка проінформувала присутніх про вибір рідричника:

• «Інформатика» підручник для 4 класу загальної середньої освіти. Автори: Корнієнко М.М., Крамаровська С.М., Зарецька І.Т.

І.УХВАЛИЛИ:

1. Запропонований список  вибору  проектів підручників для 4 класу  на 2021-2022 навчальний рік  подати для замовлення в управління освіти, релігій та справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради

до 09.02.2021 року

2. Запропонований список  вибору  проектів підручників для 4 класу  на 2021-2022 навчальний рік оприлюднити на сайті школи.

до 09.02.2021 року

Голова                                                                       Соколович М.П.

Секретар                                                                     Угляй Н.Ф.

Смерека Н.О.