Вшанування Героїв Небесної Сотні

Дата: 22.02.2021 13:03

19  лютого, з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні, учні Хустської ЗОШ І-ІІ ступенів підготували лінійку-реквієм «У їхніх серцях жила Україна», приурочену вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.  Вшанували пам’ять учасників бойових дій при Дебальцеві.

У кожному класі проведені виховні години, присвячені подіям під Дебальцевим, учні школи України.переглянули короткий відеоролик про події під Дебальцевим та познайомилися з біографіями загиблих жителів м. Хуста та Хустського району в зоні АТО.

Метою заходу було не тільки бажання нагадати учням про ці тяжкі події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.