День цивільного захисту

24 травня в Хустській гімназії №4 було проведено День цивільного захисту, основною метою якого була практична перевірка здатності учнів грамотно і чітко діяти під час виникнення надзвичайної ситуації (пожежа) для захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях; удосконалення учнями та педагогічним колективом школи теоретичних знань і практичних навичок під час дій в умовах надзвичайних ситуацій.

15:51 24.05.2023

Профорієнтація 2023

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності. Учні 8-9 класів Хустської гімназії №4 мали змогу ознайомитися з можливостями вступу до Хустського професійного ліцею, які професії здобудуть  після закінчення.

15:51 22.05.2023

Всеукраїнський проєкт "Мішечок"

Учні Хустської гімназії №4 Хустської міської ради долучилися до Всеукраїнського проєкту "Мішечок" задля спільної перемоги на екологічному фронті, започаткованого Міжнародним молодіжним рухом School Recycling World, котрий проводився з 3 квітня по 12 травня 2023 року.

10:41 12.05.2023

Кіберполіція запрошує на онлайн платформу «МРІЯ»

Департаментом кіберполіції Національної поліції України спільно з партнерами розроблено електронну платформу „Мрія”, яка створена для обʼєднання небайдужих громадян з метою протидії ворожій пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

14:39 21.04.2023