A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Хустська Загальноосвітня Школа І-ІI cтупенів Хустської міської ради Закарпатської області

Новини

День пам’яті та примирення

У ці травневі дні Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв цієї жахливої війни. Відзначення Дня пам’яті та примирення, а також 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні має символізувати не тріумф переможців, а бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна вирішувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

14:33 09.05.2020

Вшанування пам’яті Героям Небесної Сотні та воїнів, які брали участь у боях під Дебальцево

20 лютого ми разом зі всією Україною вшанували пам'ять  Герої Небесної Сотні  та  воїнів, які брали участь у боях під Дебальцево. Цього дня 6 років тому, Україна пережила найтрагічніший етап Революції гідності.

15:47 21.02.2020

День Соборності України

22 січня 1919 рік увійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. В знак шани та об’єднання українських земель в хустській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено ряд заходів з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України.

15:38 23.01.2020

День пам’яті та примирення

В Хустській ЗОШ І-ІІ ст. пройшов виховний захід до Дня пам'яті та примирення. Метою цього заходу було: виховання патріотичного духу, мужності, любові до Батьківщини, пошани до ветеранів Другої світової війни, поваги до свого народу, людяності, чуйності.

21:11 09.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора