для людей з обмеженими можливостями
Хустська Загальноосвітня Школа І-ІI cтупенів Хустської міської ради Закарпатської області

Наші досягнення

Актуальним напрямом роботи школи залишається пошук, розвиток і підтримка обдарованої учнівської молоді. Основоположним принципом роботи школи є диференціація та індивідуалізація навчання.

Дієвими засобами формування мотивації до навчання, підвищення пізнавальної активності є олімпіади, турніри, конкурси. Учні школи постійно є учасниками    ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових дисциплін. Результативність участі в олімпіадах.

Залучення учнів до конкурсів та олімпіад – це лише один із варіантів підвищити мотивацію учнів до навчання. Посилена позакласна робота – це один із факторів, які впливають на зацікавленість учнів предметом та сприяють підвищенню результативності навчання.

Учні школи є активними учасниками та переможцями різноманітних міських та обласних конкурсів.

Учасники:

Інформаційні технології

Кривський Олександр Йосипович  (7 клас),

Мазур Катерина Юріївна (8 клас),

Фізика:

Кривський Олександр Йосипович (7 клас),

Хімія:

Василинець Зоран Павлович (7 клас),

Географія:

Майор Тімея Степанівна (8 клас),

Трудове навчання:

Грица Максим Русланович (9 клас),

Математика:

Івшина Ірина Володимирівна (7 клас),

Біологія:

Історія:

Англійська мова:

Грабар Ілля Михайлович (9 клас),

Угорська мова та література:

Конкурс ім. Петра Яцика:

Боднар Аріна Романівна (5 клас),

Варга Тіводар Тіводарович (6 клас),

Івшина Ірина Володимирівна (7 клас)

Варга Мартін Тіводарович (4 клас)

Українська мова (школи національних меншин):

Білецька Вікторія Віталіївна (9 клас),

Білик Олександр Юрійович (8 клас),

Мазур Катерина Юріївна (8 клас).

Призери:

Кривський Олександр Йосипович (7 клас, інформаційні технології) - ІІ місце (8 класи),

Білецька Дарина Іванівна (9 клас, угорська мова та література) - І місце (9 класи),

Грабар Ілля Михайлович (9 клас, угорська мова та література) - ІІ місце (9 класи),

Білецька Вікторія Віталіївна (9 клас, українська мова в школах національних меншин) - І місце (9 класи),

Білецька Дарина Іванівна (9 клас, українська мова в школах національних меншин) - ІІ місце (9 класи),

Білик Олександр Юрійович ( 8 клас, українська мова в школах національних меншин) - І місце (8 класи),

Мазур Катерина Юріївна ( 8 клас, українська мова в школах національних меншин) - ІІ місце (8 класи).

Рік

Міський рівень

Кількість призерів

2013-

«Знай і люби свій край»

5

Прикрасимо головну ялинку міста

6

Зимові фантазії

Технічне моделювання до Дня Валентина

3

«Воскресни, писанко!»

Фотолюбителів „Моя Україна”

2014-2015

«Знай і люби свій край»

4

Технічне моделювання до Дня Валентина

2

Новорічна композиція «Новорічна композиція»

1

Конкурс фотографій до дня міста «Одна мить із життя рідного міста»

3

Конкурс творчих робіт до Дня міста «Старенький Хуст! Я твою сивину вплету в свою зелено крилу мрію…»

1

Конкурс лідерів учнівського самоврядування «Я - лідер»

Фотоконкурс «Моя Україно!»

1

«Захисники України:історія та сьогодення»

2

«Малюнок, вірш, лист до мами»

«Здай кров заради життя»

«Воскресни, писанко!»

6

«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

1

Учні школи є постійними учасниками та призерами різноманітних фестивалів та конкурсів , організованих культурними товариствами угорської національної меншини на Закарпатті, про що свідчать отримані дипломи та грамоти:

• FELTISZA (зустріч угорців, що проживають у Марамороші (Виноградівщина, Хустщина, Рахівщина);

• BETHLEN – NAP (День на честь угорського графа Бетлена), що організовується щорічно у місті Хуст;

• ARANY ŐSZ (Міжнародний конкурс, зустріч хорових виконавців та танцювальних народних колективів).

Великим досягненням учнів нашої школи є участь у конкурсі "Спадщина". Я мрію по-угорськи", який організовувало угорське товариство (місто Покш, Угорщина), за створену відеороботу учні були нагороджені грандом (Керівник - Сабов Г. Л., відеорежисер - Ороньош Домініка).