Методична робота

У школі діє чітко спланована система методичної роботи. Мета та завдання колективу обумовлені проблемною темою школи «Урок як засіб розвитку творчої особистості вчителя і учня та як основа формування ключових компетентностей школярів».

Вся діяльність педагогів спрямована на впровадження різноманітних прийомів, методів навчальної та виховної діяльності на всіх ступенях навчання та виховання, які сприяють формуванню життєвої компетентності учнів.

З метою якісної та ефективної організації, проведення систематичної колективної та індивідуальної методичної роботи з педагогічними кадрами, в школі працюють методичні об’єднання.

У школі функціонує 2 методоб'єднання:

• методоб'єднання вчителів- предметників ;

• методоб'єднання класних керівників.

Методоб'єднання вчителів-предметників працює під керівництвом Сабов Ержибет Адальбертівна – вчителя біології та хімії.

Методоб'єднанням класних керівників керує Борис Маряна Йосипівна - вчитель початкових класів.

Протягом навчального року у школі проводяться методичні тижні.

Методичні рекомендації

Робота з обдарованими учнями